Proginiai tortai. Tendencijos 2016 metams

Blizgūs proginiai tortai

Blizgūs proginiai tortai

Proginiai tortai, spindintys auksu ar sidabru yra viena iš karščiausių 2016 metų tendencijų. Kalba eina ne apie vintažinius, o labiau apie stilizuotus glamūrinius, art-deco, senojo Holivudo stiliaus tortus. Blizgaus torto dekoravimo privalumai? Šis dekoravimo būdas pritaikomas kone prie visokio stiliaus. Subtilus, lyg išsiuvinėtas auksu, atrodys išties prabangiai, o metalu išryškintos geometrinės figūros Jūsų tortą pavers modernia skulptūra. Juodos ir aukso spalvų derinys dažniausiai nesiasocijuoja su vestuviniais tortais, tačiau šį sezoną tai ypač madingas derinys.

Klostuoti proginiai tortai

Klostuoti proginiai tortai

Norint išgauti ypač elegantišką stilių, modernias ir lakoniškas lieto glajaus formas išryškins subtilūs raukiniai. Taip papuoštas tortas atrodys lengvas ir purus. Tortas papuošiamas šviežiomis gėlėmis tarp pakopų arba užbaigiamas keletu cukrinių ar natūralių gėlių torto viršūnėje. Lengvi, lyg vėjyje plazdantys, proginiai tortai su raukiniais puošia įvairaus stiliaus šventes. Juos galima pamatyti avangardiniuose renginiuose, prabangiuose pobūviuose tiek pat kiek ir jaukiose kaimo sodybose. Patyrę Šokolado meistrų konditeriai ir proginių tortų dekoratoriai pasiruošę sukurti tikrą estetikos šedevrą!

Nuogi proginiai tortai

Nuogi proginiai tortai

Tikrai taip – nuogi tortai vis dar išlieka „ant bangos“. Nuogas tortas yra toks kurio visa konstrukcija ir sudedamosios darys matomos kaip ant delno. Vasarą toks „nuogalius“ nuostabiai atrodys su įvairiomis uogomis, o žiemą ar rudenį su sezoniniais vaisiais ir riešutais. Puikiai matomi torto pertepimai, kremo, biskvito ir kitų ingridientų sluoksniai atvirai flirtuoja ir atrodo išties gundančiai.

Baltai ant balto

Baltai ant balto

Baltas vestuvinis ar kitos šventės tortas visada atrodo skoningai. Tai proginių tortų klasika. Estetiškas Naujas balto proginio torto variantas – su visiškai baltais papuošimais. Tarsi išsiuvinėtos torto pakopos, papuoštos įvairiais lapeliais ar net perlais. Norintiems balto, bet šiek tiek išskirtinio torto siūlome netradicines formų pakopas. Šešiakampis ar ovalius atrodys tikrai išskirtinai.

Proginiai tortai su cukrinėmis puokštėmis

Proginiai tortai su cukrinėmis puokštėmis

Jau daugelį metų cukrines rankų darbo gėles ir proginius tortus sieja neišskiriami saitai. Naujovė yra ta, kad dabar gėlės suimamos į mini puokšteles. Jos įkomponuojamos ant torto viršūnės ir svyra pakopomis žemyn. Svarbiausia sukurti dydžių ir spalvų balansą. Kūrybingiems Šokolado meistrų konditeriams svarbu ne tik skonis, bet ir vaizdas. Pabandysime įgyvendinti visas Jūsų tortiškas svajones!

Proginiai tortai su fotografijomis

Proginiai tortai su fotografijomis

Tai tortai - knygos. Ką toje knygoje parašysite jau Jūsų fantazijos reikalas. Ar tai būtų Jūsų meilės dainos tekstas ar vakarėlio temą atskleidžiantys motyvai? Gal Jūsų mėgstamas personažas arba visa gyvenimo istorija? Nuotraukos perkėlimas ant torto suteikia neribotas galimybes maksimaliai išpildyti vakarėlio ar pobūvio temą, o pagrindinį šventės desertą dar labiau personalizuoti.

Nėriniuoti proginiai tortai

Nėriniuoti proginiai tortai

Patyrę konditeriai gali Jūsų vestuvinį tortą papuošti ištaigingais nėriniais, raštų ir nėrinių įvairove nenusileidžiantį net nuotakos suknelei. Kartais nuotakos specialiai pageidauja torto nėrinių, atkartojančių jų suknelės ar vestuvinio porceliano raštus. Tereikia nuspręsti kokia detalė bus atkartojama ant Jūsų torto. Galbūt tai bus tik kelios cukrinės sagutės, o gal visas tortas bus apjuostas smulkiais nėriniais? Svarbiausia šios tendencijos esmė yra spalvos, padedančios perteikti nėrinių efektą. Reikėtų rinktis šviesias, nekontrastingas spalvas.

Miško tortai

Miško tortai

Natūralumas ir gamta yra tai, kas šiais metais yra ypač madinga. Populiarios ne tik minėtos realistiškos cukrinės rankų darbo gėlės. Paskutinis mados klyksmas proginių tortų pasaulyje yra papuošimai su natūraliomis gėlėmis ir lapeliais. Norėdami išgauti „miško“ tortą renkamės paprastą baltos ar dramblio kaulo spalvos tortą ir jį dekoruojame gyvomis gėlėmis ir lapais. Taip pat graži idėja tortą patiekti ant natūralaus medžio padėklo ir dekoruoti jį samanomis, gėlėmis ir lapais. Desertas atrodys tartum atogrąžų miško oazė.

Proginiai tortai su geometriniais raštais

Proginiai tortai su geometriniais raštais

Proginių tortų mados neatsilieka nuo kitų dizaino sričių. Pastebima išaugusi griežtų geometrinių formų motyvų paklausa proginių tortų dekoravime. Sekantys tendencijas, šiuolaikiški ir modernūs – tokie šių tortų užsakovai. Vyrauja paprasti švarūs spalvų deriniai. Paskutiniu metu puošimą taškeliais ar apskritimais lenkia pageidavimai užsakomuosius tortus pagrąžinti trikampėliais ar šešiakampiais.

Ombre tortai

Ombre tortai

Dar viena meniška tendencija - tortui suteikti ombre efektą. Kaip jau minėjome tortų puošyba neatsilieka nuo kitų meno sričių. Ombre dažymo mada pirmiausiai buvo pastebima „fashionistų“ plaukuose, vėliau naguose, rūbuose ir galiausiai užkariavo spaudos ir maisto pramonės sritis. Ombre efektas tortų dekoravime, norintiems spalvų, suteikia galimybę turėti kompromisą. Iš sodrios tamsesnės spalvos švelniai pereinama į šviesią. Toks tortas bus spalvingas bet nelakoniškas. Net žalios spalvos ombre stiliumi dekoruotas tortas neatrodys sintetinis. O kokios spalvos bus Jūsų šventinis tortas?

Proginiai tortai aptepti plaktos grietinėlės kremu

Proginiai tortai aptepti naminiu sviestiniu kremu

Populiarumo viršūnėje vis dar laikosi ir plaktos grietinėlės kremu aptepti tortai. Ir lygūs ir tekstūriniai mėgstami klientų dėl savo „naminės“ išvaizdos. Šis padengimas nėra tobulai lygus, bet tuo jis ir žavus. Be to, jo natūralus grietinėlės kremas pakeri savo švelniu skoniu. Klientai mėgsta užsisakyti tokį tortą be jokių kitų dekoracijų, o namie jau patys papuošia savo šventei. Paverčia ištaigingu „miško“ tortu arba kartu su vaikais apibarsto vaisiais, uogomis ar pačių gamintais sausainėliais. Čia fantazijos galima ir neriboti.

Proginiai tortai su monograma

Proginiai tortai su monograma

Mes kalbame ne apie įprastą monogramą ant torto viršaus, o apie tortą, kurio pagrindinė misija akcentuoti šventės kaltininko (-ų) inicialus. Šis akcentas itin mėgstamas jaunavedžių, norinčių pabrėžti savo naują bendrą monogramą. Inicialus galima spausdinti sumaketuotus specialiai Jums ir patalpinti ant torto kaip herbą, atsikartojančios monogramos sukurs unikalų raštą. Šokolado meistrų profesionalūs darbuotojai Jums pagelbės sprendžiant proginio torto dekoravimo klausimus.

Proginių tortų trio arba kvintetas

Proginių tortų trio arba kvintetas

Dar viena proginių tortų tendencija, vietoje kelių aukštų vieno torto, patiekti keleto tarpusavyje derančių tortų ansamblį. Ši tendencija yra gera dėl keleto priežasčių. Visų pirma dėl galimybės sukurti stulbinantį saldaus stalo įspūdį ir dar labiau atskleisti Jūsų šventės spalvas ir temą. Kitas privalumas – galimybė pasirinkti keletą tortų skonių. Jums nebereikia rinktis tarp tradicinio vanilės, sodraus šokoladinio ir taškaus spanguolinio skonių. Galite turėti visus! Svečiai taip pat labai mėgsta paskanauti keleto skirtingų desertų. Tačiau nesiūlome rinktis daugiau nei keturis skirtingus skonius.

 

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4