Žaliosios arbatos tortas

 

Per daugiau nei dešimtmetį Šokolado meistrai įgijo klientų pasitikėjimą kaip aukščiausios kokybės produkcijos gamintojai. Ištobulinę klasikinių tortų ir desertų receptūras, sukūrėme gurmaniškus skanėstus, kurie džiugina mūsų išrankių klientų skonio receptorius ir jau tapo Šokolado meistrų vizitine kortele. Kruopščiai atrinkę produktus, jų tiekėjus, gaminame ir kuriame ypatingo skonio desertus. Tortai su žaliąja arbata, alyvuogėmis, čili pipirais, mėlynuoju pelėsiniu ar brandintu kietuoju sūriu sukurti ilgai eksperimentuojant, degustuojant ir derinant produktus. Su didele meile ir užsidegimu.

Šįkart norime Jums papasakoti apie lengvą ir gaivų žaliosios „Sencha“ arbatos tortą. Jo skonis toks ryškus kaip rytinės arbatos puodelis su griežinėliu citrinos.

Ši, jau tūkstančius metų naudojama arbata, kinų dar vadinama jaunystės ir sveikatos eliksyru. Žalioji arbata yra žinoma dėl joje esančio didelio antioksidantų kiekio ir dažnai pasirenkama kaip tonizuojantis, energijos suteikiantis gėrimas. Mes ir mūsų klientai taip mėgstame žaliąją arbatą, jog norime jos skonį ir aromatą jausti ne tik puodelyje, bet ir dailiame gimtadienio pyragaityje ar prabangiame vestuviniame torte. Taip, po ilgų bandymų, eksperimentavimų, produktų, jų proporcijų derinimo ir degustavimo gimė žaliosios arbatos tortas. Džiaugiamės savo parduotuvėse galėdami pateikti šį itin kokybišką, iki smulkmenų išieškotą, harmoningai tarpusavyje derančių skonių šedevrą!

Švelniai saldus karamelinių traškučių ir baltojo šokolado pagrindas apteptas plonu ryškaus aromato genažu su aukštos kokybės natūralia žaliąja arbata „Sencha“ ir baltuoju šokoladu. Genažas padengiamas švelnaus skonio varškės ir žaliosios arbatos kremu, o ant pastarojo tepamas gaivus citrininio varškės kremo sluoksnis. Vos juntamas arbatos kartumas idealiai dera su citrinos rūgštele ir baltojo šokolado švelnumu. O visą šį ansamblį puošia spalvingosios pistacijos ir maloniai burnoje tirpstantys baltojo šokolado gabalėliai.

Mes rekomenduojame šį tortą tiesiog su rytiniu kavos ar arbatos puodeliu. Tai dvigubas energijos užtaisas visai dienai! O pasirinkus jį kaip šventės desertą, galėsite stebėti kaip gabalėlis torto, jus ir jūsų svečius išjudina šokiui bei linksmiems pokalbiams. Puikų skonį garantuojame!

Šį nuostabų tortą galite rasti Šokolado meistrų parduotuvėlėse Vilniuje arba Kaune!

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4