Tortas su mėlynuoju pelėsiniu sūriu

 

Sūris ir vynas - du neatsiejami draugai ir gyvenimo partneriai. Partneriai kurie papildo vienas kitą ir leidžia atsiskleisti geriausioms savybėms. Šį kartą norime jums pristatyti mėlynojo pelėsinio sūrio tortą. Šis sūris puikiai dera tiek su raudonuoju sausu, tiek su saldžiuoju baltu vynais. Norėdami pikantiško derinio rinkitės raudonąjį, o jei ieškote lengvo flirto – nerasite nieko geriau nei saldusis Sauternes. Neabejojame, jog turite ir savo mėgiamų derinių su šiuo, gurmanišku sūriu. Iš Prancūzijos kilęs drėgnas, kreminės tekstūros sūris, su mėlynojo pelėsio gijomis turi ryškų skonį ir žolelėmis dvelkiantį aromatą. Dėl šių savybių, garsiausi someljė perspėja, jog reikėtų būti atsargiems, renkantis šį sūrį su Jūsų mėgstamu vynu. Dėl vieno paprasto dalyko - jis gali užgožti vyno skonį.

Šokolado meistrai, norėdami sušvelninti sūrio skonį, padaryti subtilesniu ir atverti jam platesnes derinimo galimybes, sukūrė ypatingąjį tortą su mėlynuoju pelėsiniu sūriu. Klientai jau spėjo jį pamėgti ir artėjant savaitgaliui, šio gurmaniško torto atsargos parduotuvių virtinose sparčiai mažėja. Trapus, salsvas torto pagrindas, kuriame jaučiamas švelnus sviesto aromatas, puikiai dera su panašiu pelėsinio sūrio poskoniu. Ant pagrindo tepamas baltojo šokolado genažas ir beriami mėlynojo pelėsinio sūrio gabalėliai. Viskas užpilama švelniu, varškės ir grietinėlės kremu. Torto sluoksniai susilieja į burnoje tirpstančią svajonę, kuri gausiai užberiama graikiniais riešutais.

Pelėsinio sūrio torto ingredientai idealiai dera vienas su kitu ir susilieja į nepakartojamą skonio simfoniją. Tačiau, Šokolado meistrai gali pasufleruoti, jog tikrai neapsiriksite jei pabandysite tortą derinti su šviežiomis kriaušėmis, figomis, vynuogėmis ar dumplainiais. Pageidaujant, jie atneš naujų pojūčių jūsų skonio receptoriams ir spalvų ant jūsų stalo.

Torto su mėlynuoju pelėsiniu sūriu galite įsigyti Šokolado meistrų parduotuvėlėse Vilniuje ir Kaune.

Laukiame Jūsų!

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4