„Šokolado meistrai“ pasitinka pirkėjus naujoje parduotuvėje

Firminė „Šokolado meistrai“ parduotuvė Jeruzalėje

Tai nedidelė, tačiau labai jauki šokolado ir kitų gardumynų sala Jeruzalės mikrorajone Vilniuje. Šioje „šokolado salelėje“ galima įsigyti skanų tortą su aguonomis, šokoladu, vyšniomis bei trapios tešlos plokštainį su uogiene ir varške arba saldų vyniotinį su spanguolėmis. Yra ir sausainių su imbieru, gvazdikėliais ir cinamonu. Labai kvepia… O kas pageidauja, prašome, nesaldžių sausainukų su saulėgrąžų branduoliais ir džiovintomis morkomis. O kaip gi be nuostabiųjų triufelių! Paragaukite juodojo arba pieninio šokolado su amareto pabarsukais, parmezano, „Džiugo“ sūriu, raudonąja „Rooibos“ arbata.

Čia prekiaujama natūraliu kakavos sviestu, kuris puikiausiai tiks namuose kepant šokoladinį pyragą ar kokį kitą desertą. Kakavos sviestas pagelbės gydant peršalimą ir kosulį. Tereikia įsidėti jo į šiltą pieną su medumi ir išgerti prieš miegą. Taip pat galima nusipirkti sveriamos 100 % kakavos. Ši puikios kokybės kakava, paruošta su pienu ir trupučiu rudojo cukranendrių cukraus, sušildys Jus vakare, namuose, prasidėjus lietingam rudeniui.

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4