„Šokolado meistrai“ konditerė dalyvavo tarptautiniuose mokymuose

 

2013 m. rugpjūčio 6-7 d. „Šokolado meistrai“ konditerė Vida Urbonienė dalyvavo tarptautiniuose konditerių kursuose Lenkijoje, kuriuos organizavo viena seniausių ir gerai pasaulyje žinoma belgų šokolado kompanija „Callebaut“, puoselėjanti senas šokolado gaminimo tradicijas ir savo veiklą skaičiuojanti nuo 1911 metų.

Kursus vedė aukščiausios klasės konditeriai - „Callebaut“ atstovai Lenkijoje, turintys puikią techninę bazę šokolado ir konditerijos gamybai. Užsiėmimų metu buvo mokoma naujų šokolado puošybos subtilybių bei tortų įdarų gamybos (kremo ir grietinėlės). Taip pat buvo kepami pusgaminiai ir gaminami šokoladiniai saldainiai su įdaru. Visi pagaminti tortai ir šokoladiniai saldainiai buvo degustuojami bei aptariami su specialistais.

Nors „Šokolado meistrai“ konditerė Vida Urbonienė savo srityje dirba daugiau negu 30 metų ir darbą išmano labai gerai (jos specializacija yra proginiai ir įprasti tortai), šie kursai jai buvo puiki galimybė pasitobulinti, įgyti naujų žinių ir pabendrauti su užsienio kolegomis, pasidalinti profesine patirtimi bei praplėsti akiratį konditerijos srityje. „Šokolado meistrai“ kolektyvui p. Vida parvežė savo gamintą „baigiamąjį darbą“ - tortą ir kursų baigimo diplomą. Nuoširdžiai sveikiname!

„Šokolado meistrai“ administracija daug investuoja į savo darbuotojus, keldama jų kvalifikaciją ir meistriškumą, siekdama pateikti pirkėjams nepriekaištingos bei aukščiausios kokybės produktus.

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4