„Šokolado meistrai“ Gazelė apdovanojimuose

„Šokolado meistrai“ Gazelė 2013 apdovanojimuose

 

UAB „Šokolado meistrai“ dalyvavo „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verlui „Gazelė 2013“, „Gazelė 2014“ ir „Gazelė 2015“ yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių

Gazelė 2013 sertifikatas

JAV ekonomistas David Birch „perkėlė“ gazeles iš gamtos į verslą: Gazelės – tai nedidelės įmonės, išbandančios naujas rinkas ar naujus produktus, kurios dažnai neišgyvena, tačiau jei pasiseka, jos auga ir kuria naujas darbo vietas ir/arba naujus produktus. „Gazelės“ apdovanojimą į Europą perkėlė ir adaptavo Danijos verslo dienraštis „Borsen“. Danais pasekė švedai, lenkai, estai, latviai, austrai, slovėnai ir lietuviai - „Gazelės“ apdovanojimą 2003 m. įsteigė laikraštis Verslo žinios.

2014 m. pradžioje vyko jubiliejinė 10-oji „Gazelė 2013“ apdovanojimų ceremonija, kurioje Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipdamasi į gausiai susirinkusius įmonių vadovus pabrėžė, jog būtent smulkaus ir vidutinio verslo atstovai įneša gyvybės į savo regionus įdarbindami žmones, mokėdami mokesčius. Taip pat prezidentė teigė, kad Lietuvos ekonomika atsigavo ir stabiliai auga. Tai didelis sumanių ir atkaklių verslininkų bei įmonių darbuotojų indėlis.

„Gazelės“ ženklas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse tampa kokybės sinonimu, kurį gali gauti bet kokios nuosavybės įmonė. Pavyzdžiui į „Gazelė 2013“ titulą pretendavo net 4000 įmonių.

Pagrindinė sėkmingos „Šokolado meistrai“ veiklos priežastis – tai naujai kuriami ir tobulinami kokybiški produktai bei sugebėjimas tenkinti išrankiausių pirkėjų poreikius. Sėkmė įkvepia, todėl „Šokolado meistrai“ ir toliau stengsis pateikti pirkėjams išskirtinio skonio ir kokybės produktus.

 

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4