„Šokolado meistrai“ atnaujino savo gardumynų parduotuvę

„Šokolado meistrai“ atnaujino savo gardumynų parduotuvę

Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje „Šokolado meistrai“ atnaujino savo skanumynų parduotuvę, kurią rasite pirmame aukšte, įeidami nuo upės pusės. Tai nedidelė, kvapni krautuvėlė, siūlanti didelį šokolado, tortų, vyniotinių ir triufelių asortimentą.

Šioje „Šokolado meistrai“ parduotuvėje galima įsigyti daugybę akiai patrauklių cukatų (cukraus sirupe įmirkytų ir išdžiovintų vaisių arba vaisių žievelių). Tai ir imbieras, puiki priemonė nuo peršalimo, kinkanai, rojaus obuoliukai, papajų kubeliai bei ananasai. Čia rasite ir džiovintų datulių, slyvų, figų, melionų, abrikosų ir spanguolių – vitaminų ir mineralinių medžiagų arsenalo, apsaugančio organizmą nuo peršalimo ir infekcijų.

Na, o jeigu norėsite nudžiuginti artimą žmogų dovanėle, kurios jis nekantraus paragauti, puikiausiai tiks indelis rankų darbo riešutainio. Tai – žemės ir lazdynų riešutai, migdolai, sezamo sėklos ir medus paskendę geltoname sirupe.

Nepasiklysite parduotuvių alėjoje, nes „Šokolado meistrai“ savo parduotuvę papuošė spalvingų oro balionų girlianda, kuri skelbia, jog čia - nepaprasta šventė. Tai - nauja šokolado, cukatų ir džiovintų vaisių oazė.

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4