Pirmoji firminė „Šokolado meistrai“ parduotuvė Kaune

Pirmoji „Šokolado meistrai“ parduotuvė Kaune

 

Tai dar viena nedidelė, tačiau labai jauki šokolado ir kitų gardumynų firminė „Šokolado meistrai“ parduotuvė Hyper Maxima prekybos centre (Savanorių pr. 255, Kaunas).

Naujosios parduotuvės asortimentas toks pat įvairus kaip ir kitose „Šokolado meistrai“ parduotuvėse: rūšinis rankų darbo šokoladas, aukščiausios kokybės konditerija (tortai, proginiai tortai, pyragai, sausainiai), džiovinti vaisiai, kava, arbata ir mieli mažmožiai (arbatinukai, puodeliai, arbatos dėžutės).

Įvairus parduotuvės asortimentas suteikia galimybę pirkėjui pageidaujant čia pat sukomponuoti ir dailiai įrišti dovaną, tinkančią dovanoti beveik bet kokia proga. Taip pat šioje parduotuvėje galima užsisakyti proginius tortus arba kitus išskirtinius „Šokolado meistrai“ gaminius.

Pirmoji „Šokolado meistrai“ parduotuvė buvo atidaryta 2003 m. pabaigoje Vilniuje. Per 10 veiklos metų įmonė vystėsi ir tobulėjo, investuodama į naujų išskirtinio skonio produktų sukūrimą ir stengdamasi pirkėjams pateikti tik aukščiausios kokybės šokolado bei konditerijos gaminius. Šios investicijos buvo sėkmingos, nes didžiąją dalį naujienų pirkėjai puikiai įvertino ir noriai perka.

„Išskirtinis šokoladas, aukščiausios kokybės tortai ir pyragai yra vienos populiariausių prekių, kurias pirkėjai renkasi įvairioms šventėms namuose arba vykdami į svečius, todėl stengėmės atidaryti parduotuvę iki šv. Kalėdų, kad šiuo laikotarpiu kauniečiai galėtų įsigyti mūsų produktų“, - sako išskirtinės konditerijos tinklo „Šokolado meistrai“ direktorė Violeta Počobut.

Nors įmonė daugiausiai dėmesio skiria produkto kokybei ir išskirtiniam skoniui, o ne pastangoms atidaryti kuo daugiau parduotuvių, tačiau neatmetama galimybė esant poreikiui 2014-2015 metais atidaryti Kaune ir daugiau „Šokolado meistrai“ parduotuvių.

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4