Karčiojo šokolado magija

kartusis šokoladas

 

Apie šokolado naudą, ko gero, esate girdėję daugelis. Na, o jei negirdėjote, tai galbūt patys esat patyrę jo teikiamus malonumus. Šokolado meistrų parduotuvėse-šokoladinėse galite įsigyti įvairių rūšių aukščiausios kokybės Belgiško šokolado. Kurių tarpe puikuojasi šokolado karalius – net 96% kakavos turintis - kartusis šokoladas. Tai šokolado gabalėliai, pagaminti iš kakavos, kakavos sviesto ir trupučio vanilės.

Mes rekomenduojame išbandyti karčiojo šokolado magiją. Esant prastai nuotaikai ar suskaudus galvai, išbandykite Šokolado meistrų rekomenduojamą ritualą. Tai lyg savotiška meditacija su šokoladu. Paimkite gabalėlį šokolado ir leiskite jam tirpti jūsų burnoje. Savo skonio receptoriais pajuskite jo karčiąsias ir saldžiąsias natas. Įkvėpkite gundančio šokolado aromato, pajuskite deginančią saulės kaitrą, sunokinusią jūsų šokolado kakavos vaisius. Pasistenkite keletą minučių susitelkti tik šokolado skoniui ir jo aromatui, pajuskite kaip tai atpalaiduoja jūsų mintis ir kūną. Galbūt to užteks jūsų nuotaikai pakelti.

Neveltui sakoma, jog šokoladas geba pažadinti laimės pojūtį - jausmą, panašų į įsimylėjimą. Šio tauraus saldumyno mėgėjai sako, kad šokolado gabalėlis gali prilygti net mylimojo bučiniui! Išbandykite jį kaip afrodiziaką ir tikrai nenusivilsite. Kartusis šokoladas universalus ingridientas jūsų romantiškam vakarui. Užberkite jo ant vaisių ar ledų ir mėgaukitės jo traškumu. Taip pat puikiai derės prie vyno taurės, kartu su pelėsiniu sūriu ir vynuogėm. Jei dar nebandėte, romantiškai (ir ne tik) vakarienei rekomenduojame paieškoti mėsos ar paukštienos patiekalų receptų su šokoladu. Nepakartojamas skonis ir aromatas!

Juodajame šokolade gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų. Dėl to, šokoladas dar vadinamas ir grožio eliksyru. Jis taip pat yra vertingas energijos šaltinis. Sportuojantiems ar dirbantiems sunkų fizinį darbą, suteiks daugiau jėgų ir ištvermės. O besimokantiems ar dirbantiems įtemptą protinį darbą, šokoladą rekomenduojame kaip puikų maistą jūsų smegenims. Karčiojo šokolado, jau nuo 5 metų galima ragauti ir vaikams. Tokiam vaikui, papildyti savo racioną, kasdien užteks 5 gramų šokolado. Kasmet, karčiojo šokolado suvartojimą galite didinti po 1 gramą. Na, o suaugusiems, jau galima suvartoti net iki 60 gramų gryno šokolado, priklausomai nuo jų gyvenimo tempo.

Leiskite sau pasimėgauti karčiuoju šokoladu! Pajuskite šokolado magiją!

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4