12 mėnesių brandinto kietojo sūrio tortas

 

Šokolado meistrų klientai turi išlavintą skonį, mėgsta kokybę ir prabangą, o dažnas ir gurmaniškus patiekalus. Jūsų norai ir kaprizai mums - lyg daina! Puikiai žinome kas mus įkvepia. Ir tai nėra vien tik ūkanotas rytas prie jūros ar žydintys vyšnių sodai. Žinoma, kiekvienas mūsų produktas turi savo atsiradimo istoriją, bet šįkart mes apie Jus. Tai Jūs esate mūsų galvose ir kūrybinėse Šokolado meistrų dirbtuvėse šokančios mūzos. Jūsų padėkos, priekaištai, pageidavimai, pomėgiai ir svajonės sukasi lyg stebuklingos fėjų dulkės virš mūsų galvų ir nugula ypatingo skonio desertais parduotuvių lentynose.

Dėkojame vyno mėgėjams už įkvėpimą sukurti gurmaniškus tortus, derančius prie šio subtilaus gėrimo. Ar jau ragavote tortą su išraiškingo skonio ir kvapo 12 mėnesių brandintu kietuoju sūriu? Netradicinis ne tik dėl išskirtinio pagrindinio ingrediento, bet ir tuo jog tai nesaldus tortas. Vos juntamas, švelnus saldumas jaučiamas tik trapiame torto pagrinde ir ant jo užteptame baltojo šokolado genaže. Tačiau pagrindiniu smuiku čia groja gurmaniškas varškės kremo sluoksnis su brandintu kietuoju sūriu. Tortas papuoštas smulkintomis pistacijomis ir graikiniais riešutais, kurie atkartoja sūrio salsvumą ir suteikia malonią tekstūrą.

Kietieji sūriai puikiai dera praktiškai su visais vynais, todėl tikrai neapsiriksite pasirinkę šį tortą skanauti su Jūsų mėgstamiausiu. O jei norėtųsi šiek tiek gaivesnio torto varianto, rekomenduojame jį patiekti kartu su vynuogėmis ar kriaušėmis. Tiek ir tereikia romantiškam vakarui ar jaukiam pasisėdėjimui su puikia draugų kompanija.

Šį solidų skanėstą galite rasti Šokolado meistrų parduotuvėlėse Vilniuje arba Kaune!

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4