Vestuviniai desertai

Desertų stalas

Yra tam tikrų vestuvinių tradicijų, kurių laikomasi nepaisant to kokie jūs originalūs bebūtumėt. Tai dalykai kuriuos padaryti tiesiog privaloma: vestuvinė priesaika, šokiai, šilti svečių palinkėjimai. Šie dalykai beveik visada išlieka vestuviniame meniu. Na ir žinoma, kaip gi be vestuvinio torto!

Kai kurios nuotakos renkasi ekstravagantišką ir efektingą vestuvinį tortą, kitos žadą atimantį romantišką, trečios minimalistinį, ketvirtos žaismingą, prabangų spindintį auksu, pražydusį tikromis gėlėmis ar nieko neslepiantį nuoširdųjį „nuogą“ tortą... Apie jų įvairovę ir madas jau kalbėjome straipsnyje „Proginiai tortai. Tendencijos 2016 metams“.

Kai jau atradote tą vienintelį, labiausiai atskleidžiantį vestuvių temą ir jūsų asmenybę – galite šiek tiek atsikvėpti. Svarbiausias saldaus vestuvinio stalo klausimas jau išspręstas. Dabar jau galite pagalvoti kas puikuosis šalia pagrindinio deserto. Pasirinkimų yra gana nemažai, bet pagrindiniai lieka keli. Jie gali papildyti ir padėti atskleisti vestuvinio torto grožį bei didybę, o kai kuriais atvejais net jį pakeisti.

Pyragaičiai

Pyragaičiai

Pyragaičiai yra populiariausias ir universaliausias vestuvinio torto kompanionas. Savo forma, spalva, dekoravimu ir net įdaru gali puikiai atkartoti vestuvinį tortą. Jie geras pasirinkimas jei neapsisprendžiate kokio skonio torto norėtumėt. Taigi, tortą galite pasirinkti morenginį, o pyragaičius šokoladinius ir švelniai kreminius. Taip pat galite žaisti ir spalvomis. Jei pasirenkate kelių aukštų padėklą, kurio viršuje puikuojasi tortas, tai žemiau galite dėlioti pyragaičius kad ir ombre spalvų principu.

Jei neapsisprendžiate kas bus Jūsų šventinio torto kompanionai – rinkitės pyragaičius. Tai tikra vestuvių klasika, galinti sukurti ypatingą atmosferą. Būkite tikri, šie mini tortukai visada idealiai derės prie Jūsų šventės pagrindinio deserto.

Keksiukai

Keksiukai

Kas galėtų atsispirti keksiukų romantikai? Burnoje tirpstantys šokoladiniai, vaniliniai ar gaivūs mėtiniai, papuošti nuodėmingai skaniu kremu ir įdaryti Jūsų pasirinkta „paslaptim“. Keksiukai, tai dar vienas vestuvinio torto kompanionas, populiarumu nedaug nusileidžiantis pyragaičiams. Jie taip pat universalūs savo išvaizda. Galite pasirinkti skirtingų spalvų ir tekstūrų „sijonėlius“, puošimą įvairiaspalve cukraus mase ar kremu.

Keksiukai mėgstami ir dėl galimybės juos patogiai valgyti rankomis. Vestuvės – meilės šventė. O kas paneigs, kad drėgnas, puriu kremu puoštas keksiukas iš mylimojo rankų nėra pats romantiškiausias desertas?

Linkime nepasiklysti desertų įvairovėje, o iškilus dilemai visada galite pasitarti su Jūsų vestuvinių desertų specialistais - Šokolado meistrais. Mes pasistengsime įgyvendinti visus Jūsų pageidavimus ir lūkesčius.

 

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4