Vaikų šventės

vaikų šventės

 

Vaikai, didžiausias mūsų džiaugsmas. Tai jie sugeba mumyse pažadinti valiūkiškumą ir primena kaip reikia džiaugtis mažom gyvenimo akimirkom. O ką kalbėt apie svarbias ir reikšmingas gyvenimo šventes. Pavyzdžiui tokias kaip trečiasis gimtadienis, krikštynos ar darželio išleistuvės. Juk daugiau tokia šventė nebepasikartos! Taigi, ją reikia atšvęsti ypatingai. Užduotis tėveliams – ne iš lengvųjų. Tačiau mes žinome, ko reikia pačiai geriausiai šventei! Tai tortas, saldūs užkandžiai ir užkandinis pyragas tėčiams. Bet apie pastarąjį galėsime pakalbėti sekantį kartą.

Žinoma, kad vaikai būtų patenkinti savo švente, reikia saldumynų. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Mes nejuokaujame, paklauskite savo vaikų! Šventės tema ir atributika pasirūpinsite Jūs, o saldžiais gaminiais už Jus pasirūpins Šokolado meistrų profesionalai.

Tortas

Ko gero, niekas nesiginčys, kad tortas yra svarbiausias visų švenčių desertas. O vaikų ypač. Šokolado meistrai didžiuojasi savo talentingais konditeriais ir dekoratoriais, kurie gali įgyvendinti kone visas jūsų vaikų svajones. Nuo tortų, virstančių įstabiomis lėlių suknelėmis mažųjų princesių gimtadieniuose iki paaugliškos svajonės apie tortą, atrodantį lyg tikrų tikriausia pica. Iššūkiai mums patinka ir veda pirmyn. O vaikų šypsenos ir spindinčios akys, pamačius savo šventės tortą yra neįkainuojamos!

Užkandžiai

Antra, kas turi būti ant saldaus vaiko šventės stalo, tai užkandžiai. Dabar populiariausi švediško tipo desertų stalai. Toks desertų pateikimas labai mėgstamas vaikų šventėse. Vaikai, dažniausiai, tarpusavyje žaidžia ir neturi laiko tokiems dalykams kaip sėdėjimas prie stalo. Siūlytume, parinkti tokius užkandžius, kurie atitiktų jų poreikį greitai užkąsti.

Suberkite į dubenėlius džiovintų vaisių šokolade, morengų ir sausainių. Šokolado meistrai, vaikų šventėms rekomenduoja burnoje tirpstančius grikių miltų sausainius, kukurūzų dribsnių sausainius su džiovintomis uogomis ir žinoma, vaikų ir suaugusių taip pamėgtas, prancūziškas kaneles. Mūsų meistrų kanelės yra vieno kąsnio. Mažos ir elegantiškos. Nepasikuklinsim, tiesiog dangiško skonio...

Dar vienas užkandžių tipas- užkandžiai ant pagaliuko. Kas gali būti skaniau už šokoladinį saldainį? Tai šokoladinis saldainis ant pagaliuko! O už sausainį? Sausainis ant pagaliuko! Ir iš tiesų, bet kuris skanėstas, patekęs ant pagaliuko, tampa dar didesniu gardumynu. Vaikai juos labai mėgsta ir dėl vaizdo ir dėl patogumo. Mūsų parduotuvėse galite užsisakyti sausainių ir meduolių ant pagaliuko, taip pat šokoladinių saldainių ir populiariųjų pyragaičių ant pagaliuko „Cake Pops“. Šie desertai puikiai tinka ir kaip asmeniška dovanėlė kiekvienam svečiui.

Linkime neužmirštamų ir saldžių vaikiškų švenčių! Pasikvieskite į jas ir Šokolado meistrų desertus!

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4