Saldžios svečių kortelės

Planuojate vestuves ir norite kad viskas iki smulkmenų būtų sudėliota į savo vietas. Šįkart norėtume pakalbėti apie svečių korteles. Žinoma, kortelė gali ir likti tik kortelė, su gražiai atspausdintu vardu. Bet jei norite kažko ypatingo savo svečiams, mes Jums siūlome kelias saldžias idėjas.

Keksiukai

Keksiukai

Maži ar didesni keksiukai tikrai pradžiugins jūsų svečius, suradusius savo sėdimą vietą. Jie taip pat gali tapti stilingu akcentu, padedančiu sukurti bendrą šventės nuotaiką. Savo sijonėlio spalva ir raštais keksiukai gali atkartoti ir papildyti jūsų šventės stilistiką. Jei keksiukus pasirinkote kaip svečių vietų orientyrą, jų vardus galite užrašyti tiesiog ant keksiuko su cukrine mase, ar šokoladu. Taip pat gali būti uždedama šokoladinės masės kortelė, su atspausdintu vardu. O gal labiau patiktų įsmeigtas pagaliukas, kurio viršuje elegantiškai įsegtas lapelis su svečio vardu ar net nuotrauka? Rinktis jums. Mes pasistengsime įgyvendinti betkurią saldžią jūsų idėją. O jei keksiuką įpakuosite į dailią dėžutę, tai gali tapti ir padėkos dovanėle, su viduje įdėtu nuoširdžiu laiškeliu svečiui, kuris atėjo pasidžiaugti jūsų ypatinga diena.

Šokoladas

Šokoladas

Šokolado panaudojimo galimybės tikrai begalinės. Jis, su malonumu, padės šventės svečiams surasti savo vietas. Elegantiškas prabangaus juodojo šokolado gabalėlis su atspausdintu ar užrašytu vardu ir subtiliai perrištas šilko kaspinu. Spalvingi baltojo šokolado saldainėliai kibirėlyje su svečio vardu, puikiai tiks tradicinėms vestuvėms kaimo sodyboje. O keletas išskirtinio skonio, belgiško šokolado triufelių, turėtų paglostyti net ir didžiausio snobo širdį.

Šventiniai pyragėliai „Cake pops“

Šventiniai pyragėliai „Cake pops“

Mažų ir didelių, už savo grožį bei skonį, pamėgti pyragėliai ant pagaliuko, kuo puikiausiai tinka ir vestuvių staliui papuošti. Tereikia šį apvalų pyragaitį pasodinti į mielą sijonėlį ar lėkštutę, o ant pagaliuko pritvirtinti svečio vardo kortelę. Jei norisi, užrišame šilko kaspinėlį ir vaikų mėgiamas desertas pavirsta romantišku šventės akcentu.

Prancūziški „Macarons“

Prancūziški „Macarons“

Dažno smaližiaus mėgstami prancūziški skanėstai „Macarons“. Spalvingi ir žaismingi lyg konfeti, ar švelnūs pasteliniai. Spalvų ir skonių gausa išties didelė. Šis skanėstas gali pasitarnauti kaip skanus stovelis svečio kortelei ant pagaliuko, o įpakuoti dėžutėje, gali virsti ir puikia padėkos dovana.

 

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4