Proginių tortų tendencijos

Pagaliau atėjo kalendorinis pavasaris! Nespėsim apsižiūrėti kaip pražys sodai ir pievos, o Šokolado meistrų kūrybinėse dirbtuvėse rikiuosis vienas už kitą gražesni proginiai tortai. Taip, jau nenumaldomai artėja gražiausių švenčių sezonas ir planuojantys didelę šventę vasarą, jau šiandien renkasi savo svajonių tortą.

Klasikinis baltas trijų aukštų tortas, kaip ir prieš daugelį metų, taip ir toliau, nežada trauktis iš vestuvinių tortų populiariausių dešimtuko, taip pat jame išlieka tortai su monogramomis ir puošti gyvomis gėlėmis. 2016 metų tortus atarėme šiame straipsnyje: http://www.sokoladomeistrai.lt/proginiai-tortai-tendencijos-2016-metams ir jie tikrai išlieka vis dar populiarūs.

Tačiau, kad nepasiklystumėte begalėje pasirinkimų, norime jums pristatyti 2017 metų proginių tortų tendencijas ir karščiausias naujienas proginių tortų pasaulyje.

Marmuriniai proginiai tortai

Marmuriniai proginiai tortai

Viena ryškiausių tendencijų 2017 metais su griausmu atkeliauja ir užkariauja ne tik interjero erdves, bet ir šventinius desertų stalus. Tai marmuras. Marmuriniai tortai atrodo lyg skulptūros iš akmens. Tokie minimalistiniai ir monumentalūs. Kiekvienas savo raštu unikalus ir nepakartojamas! Šie tortai tiesiog gniaužia kvapą savo paprastumu ir didingumu. Tuo pačiu yra labai universalūs ir puikiai draugauja su kone visomis sekančiomis šių metų tendencijomis – auksu, gyvomis gėlėmis, geometriniais raštais, apibėgimais ir t.t. Mes žavimės ir žemai lenkiame galvas prieš šiuos gražuolius!

Apibėgę proginiai tortai

Apibėgę proginiai tortai

Šie apibėgę tortai vis labiau populiarėja, o šiemet jau patenka į geidžiamiausiųjų gretas. Nubėgęs glaistas minimalistiniam tortui suteikia siurrealistinį vaizdą. Toks tortas atrodo atkeliavęs tiesiai iš šiuolaikinio meno parodos. Tuo tarpu „nuogą“ tortą nubėgimas žaismingai papildys namine išvaizda, neįpareigojančia ir viską sujungia į harmoningą visumą.

Spindintys proginiai tortai

Spindintys proginiai tortai

Auksiniai ir sidabriniai tortai - mėgstantiems spindesį ir prabangą! Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais, metalo spindesiu dekoruoti proginiai tortai, vis dar laikosi aukštose pozicijose. Pilnai auksiniai, skulptūriški, subtilia prabanga dvelkiantys, dekoruoti juvelyriškomis aukso detalėmis tortai, besidomintiems konditerijos dekoravimo tendencijoms, jau puikiai žinomi ir matyti. O šiemet prie jų prisijungia tikrus meno kūrinius primenantys tortai - lyg aptaškyti aukso dažais – įkvėpti Dž. Poloko ekspresijos. Pastarieji šiemet ypač populiarūs. Marmurinis tortas „aptaškytas“ auksu yra tai, ko trokšta šių metų „fashionistai“ ir „fashionistos“!

Mediniai proginiai tortai

Mediniai proginiai tortai

„Mediniai“ proginiai tortai šiemet tokie pat madingi lyg „choker“ antkakliai ant madisčių kaklų. Kaip ir pastarieji, šie tortai vienų labai mylimi, o kitų... na, nelabai. Tačiau būtų nuodėmė neįtraukti jų į šių metų tendencijų sąrašą. Ir išties, pasirinkus „vintažo“ stiliaus vestuves jaukioje kaimo sodyboje šie „mediniai“ tortai atrodys išties žavingai!.

Nuogi proginiai tortai

Nuogi proginiai tortai

Nuogi tortai ir 2017-ais nežada trauktis iš populiariausiųjų gretų. Tačiau šiemet jie nebėra tokie atviri, kaip seniau. Šiemet jie daug paslaptingesni ir flirtuoja su jumis atidengdami tik dalį savo privalumų. Vis dar matosi torto sluoksniai, bet nebelieka nelygumų, nes jie švelniai užpildomi plonu kremo sluoksniu. Papildykite juos auksu ar nubėgimais ir džiaukitės stilingu bei gardžiu tortu ant Jūsų šventinio stalo! Taip pat išbandykite siaurus ir aukštus tortukus su masyviu papuošimu viršuje. Pastarieji atrodo išties įspūdingai!

Gražių ir gardžių švenčių Jums linki, šventinio desertų stalo profesionalai - „Šokolado meistrai“!!!

 

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.