NAUJIENA! Aksominiai desertai

aksominiai desertai

 

Kaskart džiaugiamės galėdami pristatyti saldžias naujienas! Šįkart ji ypač stilinga! Skanus ir natūralus tortų ir kitų desertų dekoravimas purškiamu baltuoju šokoladu. Pasaulyje jau spėjusi išpopuliarėti dekoravimo technika neseniai atkeliavo ir į Šokolado meistrų saldžiąsias dirbtuves.

Daugėjant natūralių proginių tortų paklausai ir populiarumui, konditeriai ieško vis naujų dekoravimo technikų. Purškiamas aksomas - mėgstamas aukšto lygio restoranų virtuvėse, populiarus prabangiose šventėse ir priėmimuose. Šia technika dengti desertai atrodo lengvi ir minkšti. Švelniai saldaus skonio šerkšnas palieka kvapą gniaužiantį, nežemišką įspūdį. Minimalistinių, švarių ir aiškių formų desertų architektūriškumą dar labiau pabrėžia šis švelnus aksomas.

Šiuo metu turime baltojo šokolado ir raudonos spalvos aksomus. Jei pageidaujate kitokios spalvos, kreipkitės ir mes pasistengsime įgyvendinti jūsų viziją. Straipsnio apačioje pateikiame keletą pavyzdžių, rastų interneto platybėse. Kartu su Jumis, tikimės sukurti savo aksominių gaminių katalogą. Kreipkitės el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba tel. +370 612 85646 ir kiekvienu atveju aptarsime dydžio, formos ir dekoro galimybes, kainas ir kitas subtilybes.

Dėl ypatingos dengimo technikos, šiuo būdu galime puošti ne visus savo tortus.

Tortai, dekoruojami aksomo technika:

Egzotiškas "Žalios arbatos",

Klasikinis "Šokolado meistrai",

Pikantiški "Džiugo sūrio su alyvuogėmis" ir "12 mėnesių brandinto sūrio Džiugas" tortai,

Saulėtas "Šventinis morkų",

Švelnusis "Bavariško šokolado",

Saldusis "Violeta",

Prabangus "Karališkas",

Paslaptingasis "Triufelinis tortas su vyšniomis",

Populiarusis "Traškus varškės kremo",

Karamelinė "Karališka aguonėlė",

Ypatingas "Triufelinis tortas su marcipanu"

Gurmaniškas " Pelėsinio sūrio".

Gražių ir neužmirštamų švenčių Jums linki, Šokolado meistrų komanda!

aksominiai desertai

Dėmesio! Bet koks „Šokolado meistrai“ tinklapyje pateiktas, bet kokio pobūdžio turinys, yra saugomas autorinių teisių ir kitų nuosavybės teisės įstatymų ir apribojimų, todėl be „Šokolado meistrai“ administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti ar kitaip naudoti tinklalapyje esantį turinį.

  • Proginių tortų gamyba „Šokolado meistrai“ „Šokolado meistrai“ Pagal Jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokios formos, išvaizdos ir dydžio proginius tortus...
    Išsamesnė informacija

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4